Romotop Laredo 03 AKUM plech


Cena
1 728 €

Výrobca

Kód produktu
2885

Hmotnosť
113 kg

Skladom u dodávateľa
ks

Krbové kachle LAREDO, to je pôsobivé spojenie kvalitných materiálov a designu. Sklo po celej ploche dverí a leštené ovládacie prvky dávajú vzniknúť osobitému štýlu, ktorý zútulní váš domov a vnesie doň atmosféru. viac

Krbové kachle LAREDO, to je pôsobivé spojenie kvalitných materiálov a designu. Sklo po celej ploche dverí a leštené ovládacie prvky dávajú vzniknúť osobitému štýlu, ktorý zútulní váš domov a vnesie doň atmosféru.

Sú vhodné pre nízkoenergetické domy. Dvierka kachlí majú dizajnovo potlačené veľkoplošné presklenie. Disponujú systémom CPV – centrálny prívod externého vzduchu. V štandarde je možné zapojenie horného alebo zadného odvodu spalín. Vďaka sekundárnemu prívodu vzduchu je sklo dvierok obmývané, a tak nedochádza k usadzovaniu nečistôt. Spaľovacia komora je vyložená šamotovými tvarovkami.

Reguláciu primárneho a sekundárneho prívodu vzduchu je možné riadiť jediným ovládacím prvkom. V spodnej časti kachlí je uzatvárateľný drevník, ktorý umožnuje uskladnenie menšej zásoby dreva alebo krbového náradia.

Do kachlí je možné dokúpiť akumulačné prvky, ktoré sálajú teplo až 5,5 h. Dizajn umocňujú leštené nerezové ovládacie prvky a celosklenené dvierka kachlí.

Parametre

Rozmery Š-528 x H-398 x V-1312 mm
Účinnosť 80,5 %
Priemer dymovodu 150 mm
Regulovateľný výkon 2-6,5 kW
Priemer CPV (centrálnej. prívod. vzduchu) 863 mm
Priemerná spotreba paliva 1,2 kg/hod.
Ťah komína 12 Pa