Cena
959 €

Kód produktu
P00013

Hmotnosť
110 kg

Do 1 mesiaca
ks

Krbové kachle MBS Olymp Plus sú určené na spaľovanie dreva, drevených alebo hnedouhoľných brikiet. Veľmi pôsobivý a pekný dizajn je podčiarknutý nerezovou lištou na zavesenie utierok okolo platne.
viac

Krbové kachle MBS Olymp Plus sú určené na spaľovanie dreva, drevených alebo hnedouhoľných brikiet. Veľmi pôsobivý a pekný dizajn je podčiarknutý nerezovou lištou na zavesenie utierok okolo platne. Kachle MBS Olymp Plus je možné zakúpiť v čiernom, červenom alebo krémovom prevedení skeletu. Za príplatok je možné tiež zaobstarať mastencové obloženie. Kachle MBS Olymp Plus je možné ku komínu napojiť iba zadným vývodom s priemerom 120 mm. Do ohniska sa zmestia polená s maximálnou dĺžkou 30 cm.

Kachle MBS na tuhé palivá sú určené na vykurovanie, ale aj na varenie. Sú konštruované na spaľovanie palivového dreva, hnedouhoľných brikiet alebo drevných peliet. Jednoduchý a vkusný dizajn umožňuje ľahkú údržbu, rokmi preverená konštrukcia potom zaisťuje dlhú životnosť týchto spotrebičov. Kachle MBS sú ideálnym a cenovo dostupným zdrojom tepla pre štýlovo zariadené interiéry aj rekreačné objekty, kde vytvoria tú správnu tepelnú pohodu.