Kachľové krbové kachle

Kachľové krbové kachle predstavujú návrat k rokmi preverené tradíciu. Vďaka využitiu kachlí majú tieto kachle dlhú dobu výhrevnosti a nízku spotrebu paliva. Kachľové krbové kachle sú tiež veľmi estetická a v miestnosti vytvárajú nezameniteľnú atmosféru. Keramický obklad kachlí veľmi dobre akumuluje teplo, čo znamená, že aj po vyhasnutí ohňa sa do miestnosti ešte dlho uvoľňuje teplo. V našom e-shope ponúkame aj kachľové krbové kachle s teplovodným výmenníkom, ktorý je možné pripojiť na hlavný zdroj tepla a vykúriť tak všetky miestnosti v dome.

 

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom

   
 • Kachľové pece Kratki WK440 KRÉMOVÁ Kód: 582/CIE
  Kachľové pece Kratki WK440 KRÉMOVÁ
  Skladem

  Kratki WK 440 krémová lesklá - krbové kachle.

  Štýlové menšie kachľové krbové kachle. Teleso kachlí je vyrobené z oceľového plechu s hr. 4 mm, kachľový obklad, liatinový rošt, ohnisko vyložené izolačným materiálom Acumotte.


  €998
  Značka: Kratki Záruka: 5 rokov
 • Kachľové krbové pece Kratki BLANKA - KRÉMOVÁ Kód: 594
  Kachľové krbové pece Kratki BLANKA - KRÉMOVÁ
  Skladom (9 ks)

  Interiérové kachle BLANKA sa skladajú z kachľového plášťa a osvedčenej krbovej vložky Blanka 8 kw. Ohnisko vložky je vyložené špeciálnymi keramickými doskami Acumotte, ktoré výborne akumulujú a izolujú teplo a tým prispievajú k lepšiemu spaľovaniu a zvýšeniu účinnosti krbovej vložky. Vďaka externému prívodu vzduchu pre horenie je krbová vložka Blanka vhodná aj do nízkoenergetických či pasívnych domov.


  €1 632
     
  Značka: Kratki Záruka: 5 rokov

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom