Kúpelňové kachle smaltovanie so sprchou euro 65D - čierne

Neohodnotené
 

Stacionární zásobníkový ohrievač vody (kúpeľná kachle) na tuhé palivá (drevo, drevný odpad, brikety, hnedé a čierne uhlie). Nezávislý beztlakový zdroj teplej úžitkovej vody s objemom 65 litrov.

Dostupnosť Skladem
€202
   
Kód tovaru 642
Kategória Kúpeľňové kachle
Záruka 2 roky
 

Stacionárny zásobníkový ohrievač vody (kúpeľné kachle) na tuhé palivá (drevo, drevný odpad, brikety, hnedé a čierne uhlie). Nezávislý beztlakový zdroj teplej úžitkovej vody s objemom 65 litrov.

Prednosti kúpeľných kachlí:
-Nezávislý zdroj teplej vody
-Beztlakové zariadenie
-Rýchly ohrev vody
-Veľký objem vody
-Jednoduchá údržba a čistenie
-Vrátane zmiešavacej batérie a sprchy

Kúpeľné kachle sú konštruované pre ohrev TUV spaľovaním dreva, drevného odpadu, brikiet, hnedého a čierneho uhlia. Sú určené na miestny ohrev teplej úžitkovej vody v objektoch, kde nie je ohrev TUV využívaný pravidelne, resp. nie je privedený zdroj inej energie napr. elektrina, plyn (chaty, chalupy, stavba). UPOZORNENIE: Kúpeľné kachle sú beztlakovou nádržou, preto je bezpodmienečne nutné nastaviť vstupný tlak prúdu vody na max. 100
kPa. Kúpeľné kachle na tuhé palivá sa skladajú z hornej a spodnej oceľovej časti, zmiešavacej batérie a sprchy. Horná časť sa skladá z uzatvorenej nádoby, ktorá je vyrobená z oceľového plechu a vnútornej rúrky. Nádoba je vyhotovená ako beztlaková nádrž a funguje na princípe prepadu. Objem nádoby je 65 l. V spodnej časti nádoby je nainštalovaná zmiešavacia batéria so sprchou. Do zmiešavacej batérie je pripojená prepadová rúrka, ktorá je umiestnená vo vnútri nádoby. Prepojenie prepadovej rúrky so zmiešavacou batériou je stále otvorené. Pri otvorení ventilu na batériu pre studenú vodu vyteká studená voda priamo z prívodu sprchovou hadicou, resp. výtokovou rúrkou miešacej batérie. Pri otvorení ventilu horúcej vody tečie studená voda do nádoby a vytláča horúcu vodu, ktorá tečie prepadovou trúbkou do zmiešavacej batérie, kde sa mieša so studenou vodou (ak je otvorený ventil pre studenú vodu). Ohnisko je tvorené liatinovým roštom. a je dimenzované na vykurovanie pevnými palivami. Pod roštom je nádoba popolníka.

Maximálny výkon 6kW
Účinnosť 75 %
Palivo Drevo a drevené brikety
Rozmery Š-32 x H-32 x V-130 cm
Hmotnosť 42 kg
Priemer ohniska 25 cm